Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

Noc Muzeów’ 2018 – Muzeum Misyjne Sióstr Klawerianek

noc muzeow 2018W sobotę 19 maja 2018 r. uczniowie i absolwenci naszej szkoły, działający w Szkolnym Wolontariacie Misyjnym – Grupa RAFIKI, wraz z opiekunem i koordynatorem P. Wojciechem Bazanem, wzięli udział w tegorocznej edycji „Nocy Muzeów”, w Muzeum Misyjnym Sióstr Klawerianek w Krośnie.

Młodzież oprócz zwiedzenia ekspozycji i wystawy fotograficznej o „Marzeniach afrykańskich dzieci”, wzięła udział w spotkaniu z siostrą misjonarką Immakulatą Faustynowicz, pełniła również funkcje związane z obsługą techniczną tej imprezy.
Było to dla nas wspaniałe spotkanie, które pozwoliło nam choć na chwilę przenieść się w różne zakątki świata, podczas zwiedzania ekspozycji muzeum misyjnego, poznać marzenia afrykańskich dzieci i codzienne życie w Kamerunie, a jednocześnie zadbać o sprawny przebieg imprezy u Sióstr Klawerianek.

Opracował:
Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.