Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Noc Muzeów’ 2018 – Muzeum Misyjne Sióstr Klawerianek

noc muzeow 2018W sobotę 19 maja 2018 r. uczniowie i absolwenci naszej szkoły, działający w Szkolnym Wolontariacie Misyjnym – Grupa RAFIKI, wraz z opiekunem i koordynatorem P. Wojciechem Bazanem, wzięli udział w tegorocznej edycji „Nocy Muzeów”, w Muzeum Misyjnym Sióstr Klawerianek w Krośnie.

Młodzież oprócz zwiedzenia ekspozycji i wystawy fotograficznej o „Marzeniach afrykańskich dzieci”, wzięła udział w spotkaniu z siostrą misjonarką Immakulatą Faustynowicz, pełniła również funkcje związane z obsługą techniczną tej imprezy.
Było to dla nas wspaniałe spotkanie, które pozwoliło nam choć na chwilę przenieść się w różne zakątki świata, podczas zwiedzania ekspozycji muzeum misyjnego, poznać marzenia afrykańskich dzieci i codzienne życie w Kamerunie, a jednocześnie zadbać o sprawny przebieg imprezy u Sióstr Klawerianek.

Opracował:
Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.