Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

Wystawa „Historia Biblii” – PWSZ w Krośnie

wystawa biblii 2018W dniu 17 maja 2018 r. młodzież z kl. I TF, I TŻ i III TŻ pod opieką p. Małgorzaty Ciereszyńskiej, p. Ewy Długosz – Radoń i p. Wojciecha Bazana zwiedziła wyjątkową wystawę pt. „Historia Biblii” znajdującej się w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

Uczniowie mogli „dosłownie dotknąć” słowa zapisanego m.in. na papirusach, skórach zwierzęcych i kamiennych tabliczkach. Ponadto zobaczyć Wulgatę, Biblię Gutenberga, Pisma Erazma z Roterdamu, Pisma Lutra oraz wiele innych ciekawych eksponatów. Była to wspaniała lekcja historii na temat Biblii, barwnie opowiedziana przez pracowników biblioteki.

Opracował:
Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 356 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019