Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Wystawa „Historia Biblii” – PWSZ w Krośnie

wystawa biblii 2018W dniu 17 maja 2018 r. młodzież z kl. I TF, I TŻ i III TŻ pod opieką p. Małgorzaty Ciereszyńskiej, p. Ewy Długosz – Radoń i p. Wojciecha Bazana zwiedziła wyjątkową wystawę pt. „Historia Biblii” znajdującej się w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

Uczniowie mogli „dosłownie dotknąć” słowa zapisanego m.in. na papirusach, skórach zwierzęcych i kamiennych tabliczkach. Ponadto zobaczyć Wulgatę, Biblię Gutenberga, Pisma Erazma z Roterdamu, Pisma Lutra oraz wiele innych ciekawych eksponatów. Była to wspaniała lekcja historii na temat Biblii, barwnie opowiedziana przez pracowników biblioteki.

Opracował:
Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.