Stypendia są dla każdego

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 9000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!

mojestypendium baner

Fundacja Dobra Sieć od 9 lat stara się, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych, staży oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, osób utalentowanych artystycznie lub sportowo.

Szczególnie w okresie wakacyjnym pojawia się wiele bardzo atrakcyjnych ofert stypendialnych dla studentów, uczniów oraz młodych naukowców.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:
• Bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów
• Artykuły o stypendiach i grantach
• Regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów
• Wskazówki, jak starać się o stypendia
• Listę organizatorów programów stypendialnych
• Badania rynku stypendialnego
• Porady dla instytucji przyznających stypendia.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.pl!
Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.