Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

Obsługa Dnia Otwartego w SP w Ustrobnej

obsluga ustrobna 2018Dnia 8 maja 2018 roku uczniowie klasy I TŻ Krystian Mikuszewski, Łukasz Zamorski oraz Marysia Czaja z klasy II K/W wraz z uczniami klasy VII Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Ustrobnej przygotowali i obsługiwali imprezę. Był to Dzień Otwarty tamtejszej szkoły.

Nasi uczniowie wykonali z młodszymi koleżankami drobne przekąski tj. babeczki wykwintne, tartinki, sałatki oraz koreczki. Ponadto w czasie trwania imprezy obsługiwali barek kawowy. Dyrekcja i zaproszeni goście składają podziękowania za profesjonalizm w obsłudze i przygotowaniu uroczystości. Była to wspaniała okazja do zaprezentowania naszej szkoły w środowisku. Odpowiedzialnymi za organizację tej imprezy byli nauczyciele pani Agnieszka Gonet i pani Halina Szpiłyk.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.