Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Obsługa Dnia Otwartego w SP w Ustrobnej

obsluga ustrobna 2018Dnia 8 maja 2018 roku uczniowie klasy I TŻ Krystian Mikuszewski, Łukasz Zamorski oraz Marysia Czaja z klasy II K/W wraz z uczniami klasy VII Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Ustrobnej przygotowali i obsługiwali imprezę. Był to Dzień Otwarty tamtejszej szkoły.

Nasi uczniowie wykonali z młodszymi koleżankami drobne przekąski tj. babeczki wykwintne, tartinki, sałatki oraz koreczki. Ponadto w czasie trwania imprezy obsługiwali barek kawowy. Dyrekcja i zaproszeni goście składają podziękowania za profesjonalizm w obsłudze i przygotowaniu uroczystości. Była to wspaniała okazja do zaprezentowania naszej szkoły w środowisku. Odpowiedzialnymi za organizację tej imprezy byli nauczyciele pani Agnieszka Gonet i pani Halina Szpiłyk.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.