Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

XX Krośnieński Bieg Konstytucji

bieg konstytucji 2018W czwartek odbyły się krośnieńskie uroczystości z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

O godz. 9.00 w kościele farnym - Bazylice Mniejszej została odprawiona uroczysta msza św. w intencji mieszkańców Krosna. Oprócz wydarzeń rocznicowych odbyły się również wydarzenia kulturalne i sportowe, w tym jubileuszowy XX Krośnieński Bieg Konstytucji (7 km) oraz Zawody Nordic Walking (5 km), których organizatorami byli: Prezydent Miasta Krosna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie, Krośnieński Klub Biegacza oraz Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Krośnieńskiego.
Wszyscy uczestnicy wyruszyli z Placu Konstytucji 3 Maja, a meta zlokalizowana była na stadionie MOSiR Krosno przy ul. Bursaki. Na starcie nie zabrakło też przedstawicieli naszej szkoły. W konkurencji biegowej na dystansie 7 km reprezentowali nas: uczennica Kwolek Bernadetta (kl. III TF) oraz p. Artur Panaś, natomiast w marszu Nordic Walking uczennica Klaudia Drzyzga (kl. II TŻ, I miejsce w kategorii K-19), Natalia Wiśniowska (I TF) oraz p. Krzysztof Gierlasiński.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019