III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Tarnobrzegu

fryzjerski tarnobrzeg 201827 kwietnia 2018 r. w Tarnobrzegu odbył się III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Tematem konkursu był „Baśniowy Świat Fryzur”.

Uczestnikami naszej szkoły byli: Wiola Stanisz z kl. II TF z modelką Klaudią Steliga z kl. I TF oraz Łukasz Delikat z kl. III TF z modelką Anią Delikat.
Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski rozpoczął dyrektor szkoły w Tarnobrzegu pan Marcin Pilarski – witając uczestników i przybyłych gości.
W konkursie uczestniczyło sześć szkół z województwa podkarpackiego. Uczniowie mieli 120 minut na wykonanie fryzury. Bohaterami konkursu były wybrane postaci z baśni i bajek oraz uczestnicy i modele.
Odpowiednio przygotowany strój i makijaż zgodny z postacią bajkową dopełniał całość stylizacji tematycznej.
Jury przyznało nagrody dla uczniów z Tarnobrzega i Rzeszowa (cztery ostatnie zdjęcia w kolejności, to: wyróżnienie – rogi, I miejsce czarna suknia, II miejsce biała suknia, III miejsce myszka.
Naszym uczniom gratulujemy pomysłowości i kreatywności oraz pracochłonności wykonanych fryzur na tle pozostałych fryzur biorących udział w konkursie.

Serdeczne podziękowania uczniowie składają pani Beacie Drzyzga - przewodniczącej Rady Rodziców za sponsorowanie wyjazdowych konkursów fryzjerskich.