Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

227. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

konstytucja 2018Dnia 26 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie klas: I TŻ (Dominika Kolasa, Aleksandra Wiśniowska), II TF (Roksana Durał, Wioletta Stanisz) i III TŻ (Mateusz Malina, Julia Bereza, Karol Ruciński) pod opieką pani Moniki Delikat i pani Małgorzaty Mercik przygotowali część artystyczną o patriotycznej i rocznicowej wymowie.
Uroczystość tę zainicjowało odśpiewanie hymnu narodowego, po którym odbyła się część artystyczna. Otrzymaliśmy możliwość przypomnienia sobie historii dotyczącej tego zdarzenia.
Uczniowie przybliżyli nam najważniejsze fakty związane z tym wydarzeniem.
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, obchodzona jest przez ponad 200 lat i nie przeszkodziły w tym represje ani rozbiory. Przez te wszystkie lata, Polacy widzą w niej symbol patriotycznych dążeń do odrodzenia. Kilkadziesiąt lat temu jak i dziś, rocznica ta obchodzona jest z dumą i świadomością jej znaczenia dla narodu polskiego.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 218 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin