Konkurs fryzjerski – etap szkolny

fryzjerski szkolny 201825 kwietnia br. w szkolnej pracowni fryzjerskiej odbył się etap szkolny Konkursu na „Najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer”. Do udziału przystąpili uczniowie:

• Alicja Turoń kl. I TF
  • Roksana Durał kl. II TF
  • Wioletta Stanisz kl. II TF
  • Anna Zając kl. III TF
  • Łukasz Delikat kl. III TF

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych uczniów w zawodzie, którzy reprezentować będą szkołę w kolejnym etapie konkursu.
Temat konkursu to „Zalotne fale i loki z kokiem w roli głównej”.
Każdy uczestnik konkursu przygotował swoją propozycję z uwzględnieniem między innymi organizacji stanowiska, wyobraźni, zdolności wizualizacji oraz w oparciu o poznane techniki i zdobyte umiejętności. Stworzone kreacje były zgodne z tematem konkursu. Uczniowie wykazali się artyzmem i kreatywnością, zachowali spójność elementów zadania (fryzura, makijaż, ubiór).

Do Wojewódzkiego Turnieju zakwalifikowali się uczniowie:

Łukasz Delikat – I miejsce
Anna Zając – II miejsce