Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Otwarta platforma do nauki matematyki

Cyfrowa Akademia to pierwsza w Polsce platforma MOOC (Massive Open Online Course) skierowana bezpośrednio do uczniów, oferująca bezpłatne kursy online z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Korzystając z niej, młodzi ludzie mogą sami uczyć się, powtarzać cały materiał lub wybrane problemy, doskonalić umiejętności rozwiązywania zadań i od razu śledzić postępy – wystarczy dostęp do internetu.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 211 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin