Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

oferta

barometr zawodow

Ogłoszenie

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu jest ogólnopolskim stowarzyszeniem zrzeszającym miłośników różnych dziedzin sportu oraz rekreacji. Posiada dział Ratownictwa Wodnego, który zajmuje się rekrutacją Ratowników Wodnych oraz wyszkoleniem na przyszłych ratowników z możliwością podjęcia pracy po uzyskaniu uprawnień.


W związku z nadchodzącym sezonem letnim ogłaszamy nabór na ratowników wodnych oraz kandydatów na ratowników. W szczególności poszukujemy osób umiejących dobrze pływać, którzy lubią  pomagać innym, chcą zdobyć kwalifikacje i podjąć fascynującą a zarazem odpowiedzialną pracę, jaką jest ratowanie życia i zdrowia ludzkiego.
W chwili obecnej posiadamy kilka wolnych miejsc pracy dla ratowników wodnych w obrębie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Praca dotyczy okresu letniego, począwszy od połowy czerwca, do końca sierpnia b.r. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz godziwe wynagrodzenie za wykonywaną pracę: od 10 do 16 zł netto - w zależności od miejsca pracy i pełnionych funkcji.
Istnieje także możliwość sfinansowania uprawnień ratowniczych dla osób, które z nami podejmą współpracę. Szczegółowych informacji o sposobie sfinansowania kursu udzielamy drogą telefoniczną bądź mailową. 
Rekrutacja prowadzona jest od dnia 17 kwietnia do dnia 10 czerwca 2018 roku. Niezbędne wymagania dla przyszłych ratowników wodnych, a także kandydatów na ratowników, zamieszczone zostały na stronie www.doskonal.pl, w zakładce RATOWNICTWO WODNE. Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów i pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.              Polski Instytut
Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.