Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Kongres Niewydolne Serce

05 maja 2018 roku organizowany jest Kongres Niewydolne Serce w G2A Arena dla osób cierpiących na choroby układu krążenia (choroby związane z sercem, ciśnieniem). Wydarzenie jest bezpłatne i organizowane z myślą o osobach borykających się z tym schorzeniem jak i osoby z najbliższego otoczenia osób chorych.


Podczas kongresu będzie możliwość wykonania bezpłatnie badań, wspólnej modlitwy podczas mszy św; wysłuchania prelekcji oraz na zakończenie koncertu Eleni. Proponowany jest także bezpłatny transport z dworca PKP w Rzeszowie ok. godz. 7:30.

niewydolne serce

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin