„MAGIA WE WŁOSACH ZAKLĘTA"

konkurs magia 2018W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Techniczno – Weterynaryjnych im. Bohaterów Westerplatte w Trzcianie odbyła się V Edycja Ponadregionalnego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich pod hasłem „MAGIA WE WŁOSACH ZAKLĘTA".

Konkurs przeznaczony był dla młodzieży uczącej się w technikum usług fryzjerskich i obejmował swym zasięgiem szkoły z województw: podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego.
Konkurs składał się z części teoretycznej oraz zadania praktycznego jakim było wykonanie kreatywnej fryzury przestrzennej odpowiadającej tematowi konkursu: „Magia we włosach zaklęta”
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III TF Anna Pietryka wraz z modelką Beatą Turczyńską.
Na ocenę końcową wpływ miała liczba punktów uzyskana przez uczestnika w części teoretycznej i części praktycznej według kryteriów:
1. Estetyka i precyzja wykonania fryzury – 20 pkt
2. Zgodność makijażu, stroju i dodatków z kompozycją wykonanej fryzury - 5 pkt
3. Pomysłowość i kreatywność pod względem kompozycji fryzury - 15 pkt
Ania Pietryka uplasowała się na czwartym miejscu.