„Czy żywienie to odżywianie? - holistyczne spojrzenie na człowieka”

zywienie 2018...to przewodni temat VI Konferencji Popularnonaukowej, która odbyła się 12 kwietnia 2018 roku w Dębicy. Prelegenci omawiali co zrobić, by przeszłość miała wpływ na teraźniejszość, a teraźniejszość na przyszłość by zapewnić zdrowie, urodę i witalność na najwyższym poziomie.

Tematy jakie były poruszane na konferencji to :
„ Żywienie dzieci w przedszkolu i szkole” – prof. dr hab. Halina Weker
„Kształtowanie Zdrowego Stylu Życia fundamentalnym zadaniem edukacji XXI wieku” – prof. dr hab. Renata Michalak
„Neofobia żywieniowa i jej związek z nawykami i niedoborami żywieniowymi u dzieci” – mgr Konrad Klekot
„ Czy istniej recepta na szkołę promującą zdrowie” – mgr Elżbieta Misiorna

Po zakończeniu konferencji zostaliśmy zaproszeni na zwiedzanie Ośrodka Badawczo – Rozwojowego oraz Inteligentnego Centrum Logistycznego firmy Olimp Labs. Jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków.
Produkuje suplementy diety i witaminy najwyższej jakości w oparciu o wyselekcjonowane surowce i najnowocześniejsze technologie.
W konferencji udział wzięli uczniowie klasy I TŻ i III TŻ Krystian Mikuszewski, Emilia Uliasz i Klaudia Tebich oraz nauczyciele Agnieszka Gonet i Halina Szpiłyk.