Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

X Międzyszkolny Konkurs Biblijny 2018

konkurs biblijny 201812 kwietnia 2018 r. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie, odbył się Finał X Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego szkół średnich z Krosna i okolic, którego organizatorem jest: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie.


Zakres merytoryczny tegorocznej edycji konkursu obejmował znajomość tekstów biblijnych ze wstępem i przypisami:
a) w etapie szkolnym Wstęp i List do Galatów
b) w finale dodatkowo: Wstęp i List do Filipian oraz Wstęp do Księgi Psalmów i Psalmy: 8, 23,51, 63, 91, 118, 122, 130, i 139.
W finale konkursu wzięło udział 66 uczniów z 23 szkół średnich. Naszą szkołę, po etapie szkolnym rozegranym w dniu 20 lutego br., reprezentowało trzech uczniów z najwyższą liczbą punktów: Yuliia Bereza z kl. III TŻ, Halyna Bereza z kl. III TF i Klaudia Marszał z kl. II TŻ. Za przygotowanie uczniów i przeprowadzenie etapu szkolnego odpowiedzialny był P. Wojciech Bazan.
Finał składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. W części pisemnej - formą sprawdzenia wiedzy uczniów były 34 pytania testowe, na które uczestnicy mieli 45 minut. Po ich sprawdzeniu, do ścisłego finału – ustnego, awansowało 5 uczestników z najwyższą ilością punktów – niestety tym razem nie udało się naszym uczniom zakwalifikować do tej części konkursu. Uplasowali się Oni między 20 a 30 miejscem, co jest dobrym osiągnięciem, zważywszy, że zakres merytoryczny konkursu obejmował trudne teksty Biblijne. Każdy z uczestników, w tym nasi uczniowie, otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.
Godny uwagi jest również fakt, że już po raz trzeci z rzędu, nasza szkoła znalazła się w czołówce, ze wszystkich zgłoszonych szkół, pod względem ilości uczestników. Wzięło w niej bowiem udział blisko 80 uczniów z klas: I TF, I TŻ, II TF, II TŻ, III TF i III TŻ.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019