AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA – MAŁY FRYZJER

akademia fryzjer 2018W dniu 11 kwietnia 2018 r. do naszej szkoły zawitali uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krośnie, aby wziąć udział w warsztatach fryzjerskich w ramach akcji ”Akademia Młodego Zawodowca”.

Młodzi uczniowie zostali zapoznani z zawodem i sztuką fryzjerską, obserwując pracę fryzjera, a także spróbowali swoich własnych sił i samodzielnie lub z pomocą starszych kolegów, starali się nawijać włosy na wałki oraz czesać stylowe fryzury młodzieżowe z elementem warkoczy.
W trakcie trwania zajęć, uczniowie klasy III TF zaproponowali swoje usługi małym klientom i zgodnie z ich życzeniem wykonali fryzury oraz udzielili porad z zakresu pielęgnacji włosów.
Warsztaty odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, a uczniowie Szkoły Podstawowej wynieśli nowe doświadczenie zawodowe.

Opracowała Aneta Nowotyńska