Nabór na płatne staże i praktyki wakacyjne

fe projekt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie realizując projekt KSZTAŁCENIE ZAWODOWE SZANSĄ ROZWOJU współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, którego Beneficjentem jest Gmina Miasto Krosno, ogłasza nabór na płatne staże i praktyki wakacyjne dla uczniów/uczennic Technikum Nr 2 (Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług fryzjerskich) oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 2 i Branżowej Szkoły I stopnia (zawód kucharz).

Staże i praktyki odbywać się będą w zakładach branży gastronomicznej i fryzjerskiej w okresie VII i VIII 2018 r.

Dokumenty obowiązujące w procesie rekrutacji są dostępne na stronie internetowej szkoły oraz w szkolnym biurze rekrutacji. Czas rekrutacji od 9 do 18 kwietnia 2018 r.

Szkolne biuro rekrutacji:
Agata Betlej