Już po raz 10 Krosno „zakwitło Nadzieją”

pola nadziei 2018W Niedzielę Palmową, 25 marca 2018 r. wolontariusze z naszej szkoły po raz 10 uczestniczyli w akcji „Krośnieńskie Pola Nadziei”.

Wprawdzie żonkile posadzone w październiku na „szkolnym poletku nadziei” jeszcze nie w pełni się rozwinęły, ale w tym czasie piękne kwiaty z bibuły przygotowały wolontariuszki: Klaudia Pałycia, Alicja Turoń, Klaudia Twaróg, Dominka Kustroń.
Kwiaty nadziei za datek wrzucony do puszki rozprowadzali wolontariusze: Klaudia Pałycia, Sylwia Borek, Pan Patryk Patrylak, Natalia Wiśniowska, Paulina Mosoń, Elżbieta Wronkowicz, Klaudia Poręba, Weronika Filip, Wiktoria Radoń, Pan Krzysztof Matelowski, Weronika Gonet, Paulina Mikosz, Przemysław Płatek, Michał Samson, Pani Halina Szpiłyk, Pani Agnieszka Gonet, Pani Małgorzata Płatek, Pani Dorota Wais (wychowawca OHP Krosno), Pani Grażyna Litwin. Koordynatorem akcji była Pani Grażyna Litwin.
Dziękujemy wszystkim za okazane nam serce i życzliwość. Razem z Państwem dajemy świadectwo, że „Hospicjum to też życie”.
„Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez Twoje czyny”. /St. Wyspiański/

>>> obszerna fotorelacja

Opracowała Grażyna Litwin – opiekun SKW