Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

Targi Edukacyjne 2018

targi edukacyjne 2018W dniu 26 marca 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w Krośnieńskich Targach Edukacyjnych organizowanych w hali sportowo - widowiskowej, gdzie mogliśmy zaprezentować ofertę edukacyjną przygotowaną dla gimnazjalistów na rok szkolny 2018/19.


Przygotowana przez naszą szkołę ekspozycja prezentowała kierunki kształcenia w taki sposób, by zachęcić uczniów do podjęcia nauki w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności, technik technologii chemicznej, technik analityk, kucharz, cukiernik, fryzjer.
Eksponowany w ciekawy sposób stół wielkanocny z elementami wykonanymi z czekolady przyciągał wzrok nie tylko młodzieży, ale i dorosłych.
Uczniowie również bardzo chętnie korzystali z usług fryzjerskich starszych koleżanek prezentujących w ten sposób swoje umiejętności zawodowe.
Młodzież biorąca udział w targach, miała możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i uczniami reprezentującymi naszą szkołę, co umożliwiło im uzyskanie rzetelnej informacji oraz zapoznanie się z opinią o szkole wyrażaną bezpośrednio przez ich starszych kolegów.
Za przygotowanie ekspozycji i poszczególnych jej elementów odpowiedzialne były panie: Elżbieta Jaracz, Alicja Kus i Danuta Gnap.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019