Targi Edukacyjne 2018

targi edukacyjne 2018W dniu 26 marca 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w Krośnieńskich Targach Edukacyjnych organizowanych w hali sportowo - widowiskowej, gdzie mogliśmy zaprezentować ofertę edukacyjną przygotowaną dla gimnazjalistów na rok szkolny 2018/19.

Przygotowana przez naszą szkołę ekspozycja prezentowała kierunki kształcenia w taki sposób, by zachęcić uczniów do podjęcia nauki w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności, technik technologii chemicznej, technik analityk, kucharz, cukiernik, fryzjer.
Eksponowany w ciekawy sposób stół wielkanocny z elementami wykonanymi z czekolady przyciągał wzrok nie tylko młodzieży, ale i dorosłych.
Uczniowie również bardzo chętnie korzystali z usług fryzjerskich starszych koleżanek prezentujących w ten sposób swoje umiejętności zawodowe.
Młodzież biorąca udział w targach, miała możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i uczniami reprezentującymi naszą szkołę, co umożliwiło im uzyskanie rzetelnej informacji oraz zapoznanie się z opinią o szkole wyrażaną bezpośrednio przez ich starszych kolegów.
Za przygotowanie ekspozycji i poszczególnych jej elementów odpowiedzialne były panie: Elżbieta Jaracz, Alicja Kus i Danuta Gnap.