X Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej pt. ”Galaktyczny blask” w Warszawie

konkurs fantazji fryzjerskiej 201820 marca 2018 r. uczniowie klasy III TF Anna Zając i Łukasz Delikat wzięli udział w konkursie fryzjerskim w Szkole Odzieżowej, Fryzjerskiej i Kosmetycznej w Warszawie.

Ania pracowała na włosach koleżanki Natalii Lorenc z kl. II TF, a Łukasz na włosach swojej siostry Ani Delikat. Spróbowali swoich sił, możliwości, całościowej stylizacji sylwetki wraz z makijażem.
W konkursie wzięło udział 50 uczestników z 23 szkół z całej Polski. I chociaż nie udało się zdobyć miejsca ani wyróżnienia, to zasługują na uznanie, gratulacje i podziękowania. Mogli poszczycić się swoim warsztatem pracy, patrząc na efekt końcowy wielu fryzur.
Uczniowie wraz z opiekunem zwiedzili niektóre miejsca Warszawy nocą.