Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Konkurs dla szkół średnich – „Co chciałbyś zmienić w Polsce”

Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii pragnie zaprosić Uczniów ostatniej i przedostatniej klasy szkoły średniej do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na projekt pt.: „Co chciałbym zmienić w Polsce? Prawo, administracja, ekonomia”.

Kryteria konkursu są ogólne zatem i pole do zgłaszania pomysłów bardzo szerokie. Nagrodą główną są trzy „indeksy” na kierunki: prawo, administracja i ekonomia społeczna, ponadto nagrody książkowe i wyróżnienia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom. Nagrody otrzymają również opiekunowie dydaktyczni uczestników konkursu. Termin nadsyłania prac mija 31 marca.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin