Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Konkurs „Na tropie”

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje Konkurs „Na tropie” finansowany ze środków pochodzących z Norwegii, Islandii i Liechtensteinu w ramach Funduszy norweskich i EOG.

 

Celem konkursu jest wyszukanie i przedstawienie wątków polskiej historii, kultury, sztuki, nauki, tradycji, w których pojawia się aspekt norweski (i odwrotnie) lub miejsc ważnych dla Polski i Norwegii.

Konkurs skierowany jest do uczniów I, II i III klas polskich szkół publicznych ponadpodstawowych (sugerowany wiek uczniów: 16-17 lat), położonych w gminach o liczbie mieszkańców do 100 tysięcy. W konkursie biorą udział 8-osobowe zespoły (7 uczniów i 1 nauczyciel-opiekun). Każda szkoła może być reprezentowana tylko przez jeden zespół, który może zgłosić wyłącznie jedną pracę konkursową.

Nagrodami w konkursie są voucher na zakup sprzętu sportowego (o wysokości odpowiednio 700, 500 i 300 zł za I, II i III miejsce). Dodatkowo, każda ze szkół reprezentowana przez zwycięski zespół otrzyma również bon podarunkowy w wysokości 3 000 zł na zakup sprzętu sportowego. Przewidziano również wyróżnienia. Zwycięzcy wezmą także udział w wizycie studyjnej w Warszawie i spotkają się z norweskimi rówieśnikami.

Termin rejestracji i nadsyłania prac konkursowych mija 7 marca 2018 roku.

Aby wziąć udział w konkursie opiekun-nauczyciel, dyrektor szkoły lub inny pracownik danej placówki oświatowej musi dokonać rejestracji zespołu za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursu.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin