Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Honor ważniejszy niż życie

ak rocznica 201876 lat temu została powołana Armia Krajowa, najlepiej zorganizowane wojsko konspiracyjne w trawionej wojną Europie.


Walka o niepodległą Polskę była dla nich świętym obowiązkiem, a Bóg i honor najwyższymi wartościami. Bez wahania oddawali życie, walcząc o to, w co mocno wierzyli – tak w wielkim skrócie można opisać żołnierzy Armii Krajowej. Dzisiaj mija 76 lat, odkąd naczelny wódz gen. Władysław Sikorski powołał tę legendarną podziemną formację wojskową do życia.
14 II 2018r. młodzież ze Szkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie wraz z opiekunem udała się pod pomnik Armii Krajowej w celu uczczenia powstania Armii Krajowej. Złożyła wiązankę kwiatów, zapaliła znicze. Rocznicę upamiętnili także kombatanci: Pani Jadwiga Węgrzyn, Pan Stanisław Pomprowicz oraz Szkolny Klub Historyczny im. Armii Krajowej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.