Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

wosp 201826 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami! Od 3 stycznia Nasza Szkoła włączyła się w wielkie granie.

Przez cały tydzień Pani Renata Hejnar i wolontariusze zbierali drobniaki, 10 stycznia zorganizowaliśmy kawiarenkę WOŚP-ową do której słodkości przygotowały Klaudia Pałycia, Emilia Uliasz oraz Pani Małgorzta Płatek, a profesjonalną obsługę zapewniły Sylwia Chlebek, Emila Uliasz, Klaudia Tebich, Beata Turczyńska, Mateusz Malina pod okiem Pani Małgorzaty Płatek, Pani Agnieszki Gonet, Pani Haliny Szpiłyk. Akcję koordynowała Pani Grażyna Litwin.
14 stycznia od samego rana współtworzyliśmy wielką, barwną „Krośnieńską Orkiestę” i tak:
na ulicach miasta i przed Halą Sportową kwestowali wolontariusze: Klaudia Pałycia, Patryk Patrylak, Agnieszka Kopacz, Klaudia Drzyzga, Pani Beata Drzyzga, Klaudia Drabik, Weronika Filip, Szymon Przewoźnik, Angelika Korta, Sylwia Borek, Michał Buczek, Klaudia Poręba, Paulina Mikosz i Pani Dorota Wais, Sabina Lula i Pani Celina Lula;
w kawiarence Wiktoria Zawojska, Ewa Prajsner;
na Balu Karnawałowym dla dzieci Paulina Mosoń, Aleksandra Kuźnar, Sara Kędra, Julia Delikat, Pani Barbara Kozdraś, Danuta Gnap, Pani Aneta Nowotyńska;
w Krośnieńskim Sztabie koordynatorem wolontariuszy była Pani Grażyna Litwin, której w dniu finału pomagała Natalia Wiśniowska.
Oj działo się w Krośnie, działo – i w tym roku pobijemy rekord.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i darczyńcom za gorące serca, wspaniały klimat, pozytywną energię.

opracowała Grażyna Litwin