Noworoczny wieczór kolęd i pastorałek

wieczor koled 201822 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się „Noworoczny wieczór kolęd i pastorałek”. Z tej okazji Dyrektor Szkoły P. Ewa Starowiejska i Zespół Admiratio zaprosili na to spotkanie nauczycieli, pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców, rodziców uczniów i absolwentów należących do zespołu oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników.

Program wieczoru obejmował występ Zespołu Admiratio z programem „Do Betlejem”, w którym zaprezentował m.in. kolędy i pastorałki ze swojej najnowszej świątecznej płyty pod tym samym tytułem oraz „słodki poczęstunek” przygotowany przez Panie Agatę Paradysz i Elżbietę Matusz wraz z uczennicami z kl. III TŻ: Patrycję Ćwiąkałę, Monikę Głowacką, Emilię Uliasz i Klaudię Tebich.
Był to wspaniały wieczór, który dostarczył wszystkim niezapomnianych przeżyć, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan – opiekun zespołu Admiratio