Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy – 26 Finał WOŚP Krosno

bieg wosp 201814 stycznia (niedziela) podczas 26 Finału WOŚP odbył się V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Organizatorem Biegu był Sztab Finału WOŚP w Krośnie przy wsparciu i pomocy krośnieńskiej PWSZ.


Start i meta zlokalizowane były na krośnieńskiej starówce. Trasę 5 km, czyli 6 okrążeń uliczkami wokół Rynku, można było pokonać dowolną formą ruchu: sprintem, marszobiegiem czy nordic walking. W biegu wzięło udział 166 zawodników, a naszą szkołę reprezentowali: nauczyciel wf. p. Artur Panaś, a w nordic walking Izabela Baran, Monika Kielar, Magdalena Stec (kl. I TŻ), Klaudia Drzyzga ( kl. II TŻ) oraz p. Krzysztof Gierlasiński (nauczyciel wf).

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.