Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy – 26 Finał WOŚP Krosno

bieg wosp 201814 stycznia (niedziela) podczas 26 Finału WOŚP odbył się V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Organizatorem Biegu był Sztab Finału WOŚP w Krośnie przy wsparciu i pomocy krośnieńskiej PWSZ.


Start i meta zlokalizowane były na krośnieńskiej starówce. Trasę 5 km, czyli 6 okrążeń uliczkami wokół Rynku, można było pokonać dowolną formą ruchu: sprintem, marszobiegiem czy nordic walking. W biegu wzięło udział 166 zawodników, a naszą szkołę reprezentowali: nauczyciel wf. p. Artur Panaś, a w nordic walking Izabela Baran, Monika Kielar, Magdalena Stec (kl. I TŻ), Klaudia Drzyzga ( kl. II TŻ) oraz p. Krzysztof Gierlasiński (nauczyciel wf).

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.