Aktualności
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Przedszkolaki z Mindelo – Akcja Misyjna

akcja misyjna I 2018W dniu 17 stycznia 2018 r. Grupa Misyjna RAFIKI zorganizowała po raz kolejny w naszej szkole „Słodki dzień”. Akcja ta ma na celu zebranie środków na zakupienie zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci z Cabo Verde.


Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu i wsparciu całej naszej społeczności szkolnej w dzieła misyjne, w minionym roku przyczyniliśmy się do wybudowania, przy przedszkolu w miejscowości Mindelo, zadaszenia, dzięki któremu przedszkolaki mogą bawić się w cieniu, w upalne dni.
Siostra Jolanta wraz z dziećmi przesyła serdeczne podziękowania dla naszej szkoły za nieustanne wsparcie. W załączeniu prezentujemy aktualne zdjęcia przedszkola w Mindelo – Republika Zielonego Przylądka.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan – opiekun grupy misyjnej

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.