Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

event zsp2 2018

oferta

Przedszkolaki z Mindelo – Akcja Misyjna

akcja misyjna I 2018W dniu 17 stycznia 2018 r. Grupa Misyjna RAFIKI zorganizowała po raz kolejny w naszej szkole „Słodki dzień”. Akcja ta ma na celu zebranie środków na zakupienie zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci z Cabo Verde.


Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu i wsparciu całej naszej społeczności szkolnej w dzieła misyjne, w minionym roku przyczyniliśmy się do wybudowania, przy przedszkolu w miejscowości Mindelo, zadaszenia, dzięki któremu przedszkolaki mogą bawić się w cieniu, w upalne dni.
Siostra Jolanta wraz z dziećmi przesyła serdeczne podziękowania dla naszej szkoły za nieustanne wsparcie. W załączeniu prezentujemy aktualne zdjęcia przedszkola w Mindelo – Republika Zielonego Przylądka.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan – opiekun grupy misyjnej

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin