Aktualności

Aktualności

Blaga 2017!

blaga 2017W dniu 14 grudnia 2017 r. odbył się XXIII Przegląd Młodzieżowych Wieczorów Rozrywkowych „Blaga 2017”, w którym nasz uczeń Mateusz Malina pod opieką p. Małgorzaty Płatek zdobył I wyróżnienie! ZWYCIĘZCY GRATULUJEMY!


W organizacji występu, poza opiekunem, Mateusza wspomagali Arkadiusz Hejnar oraz Sylwia Chlebek z klasy III TŻ.
Nasza szkoła miała również niewielki wkład w organizację imprezy. Grupa uczniów z klasy II C/F (Klaudia Pałycia, Ewa Stasiowska, Oliwia Ginalska, Sylwia Borek, Paulina Faliszek i Agata Pelczar) oraz uczennice klasy III C/K, które brały udział w stażach zagranicznych w ramach projektu Erasmus+ (Weronika Konior i Wioletta Zając) wraz z panią Elżbietą Jaracz przygotowały fantastyczny tort, który był nagrodą dla zwycięzcy „Blagi 2017”. Przygotowany tort uroczyście wwieźli na scenę uczniowie klasy I TŻ – Klaudia Drabik i Patryk Szałankiewicz.
Również przedstawicielka fryzjerów z naszej szkoły (Monika Piróg z klasy III TF także tegoroczna stażysta projektu Erasmus+) pod opieką p. Anety Nowotyńskiej miała wkład w organizację imprezy. Monika odpowiadała za przygotowanie fryzury konferansjera tegorocznej blagi.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.