Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

apel wigilia 2017W dniu 21 grudnia 2017 r. dla całej społeczności naszej szkoły odbył się Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież należąca do Zespołu Admiratio pod kierunkiem p. Wojciecha Bazana przygotowała świąteczny program pt. „ Coraz bliżej święta…”.

Po programie głos zabrała Pani wicedyrektor Agata Betlej, która oprócz podziękowań dla zespołu, w imieniu Dyrekcji złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczno – noworoczne. Była to dobra okazja wprowadzenia wszystkich w świąteczną atmosferę, tym bardziej, że w tym dniu w naszej szkole odbywały się również „Wigilie klasowe”.

Opracował: Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 343 gości oraz 0 użytkowników.