Aktualności

Aktualności

Spotkanie wigilijne w krośnieńskim szpitalu

wigilia szpital 2017W dniu 18 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły zostali poproszeni o obsługę gastronomiczną wigilii dla pracowników Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła w Krośnie.

Dzięki zaangażowaniu w tego typu działania, młodzież ma okazję zdobyć dodatkowe umiejętności i doświadczenie zawodowe, co ułatwi jej odnalezienie się w rzeczywistych warunkach, w pracy zawodowej po ukończeniu szkoły.
Za prawidłowy przebieg przygotowania imprezy odpowiedzialne były nauczycielki przedmiotów gastronomicznych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy pomogli w organizacji wigilii.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.