Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

W ten wigilijny wieczór podzielmy się miłością

wigilia 3ck 2017W okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, zgodnie z duchem tradycji, uczniowie wraz z wychowawcami organizują klasowe wigilie. Takie spotkanie odbyło się również w klasie III C/K.


Uczniowie przygotowali się do wieczerzy bardzo solidnie. Grupa kucharzy przyrządziła wigilijne dania, a cukiernicy upiekli świąteczne ciasto. W ten wyjątkowy dzień cała klasa spotkała się przy jednym stole. Wszyscy dzielili się opłatkiem i składali serdeczne życzenia świąteczne oraz noworoczne.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin