Aktualności

,,Jak się uczyć to od najlepszych"

warsztaty kawa 2017Dnia 17 grudnia 2017 r. grupa nauczycieli przedmiotów gastronomicznych wzięła udział w szkoleniu Kawa w domu - czyli jak zaparzyć dobrą kawę w domowych warunkach w ramach Sogno Caffe kawowych warsztatów & Rojes.

Oprócz części szkoleniowej była to również okazja do osobistego spotkania z mistrzynią Świata World Latte Art Finals 2017 panią Agnieszką Rojewską. Zachęcamy do obejrzenia osiągnięć Pani Agnieszki tutaj oraz tu.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

cech

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

katrin