Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

„Coraz bliżej święta…”

wigilia 2017W dniu 15 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się „Spotkanie Wigilijne” nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na które zostali zaproszeni także przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani nauczyciele.


Spotkanie rozpoczęło się od powitania Wszystkich przybyłych przez Dyrektora Szkoły P. Ewę Starowiejską, a następnie części artystycznej, na którą składała się Świąteczna niespodzianka czyli „Pokaz Fryzur Świąteczno – Karnawałowych” przygotowany przez uczennice z klasy IV TF wraz z nauczycielami zawodu p. Danutą Gnap i p. Lilianą Sawaryn oraz program pt. „Coraz bliżej święta” przygotowany przez zespół Admiratio, którego opiekunem jest P. Wojciech Bazan. W Zespole Admiratio wystąpiła gościnnie absolwentka i wokalistka Marta Topolska.

Po części artystycznej, głos ponownie zabrała Dyrektor naszej szkoły P. Ewa Starowiejska, która podziękowała młodzieży i opiekunom za wprowadzenie w świąteczno – noworoczne klimaty i zaprosiła Wszystkich na „Wieczerzę wigilijną”.

„Spotkanie wigilijne” upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracował: Danuta Gnap, Liliana Sawaryn i Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.