Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Pokaz fryzur „Przyroda w modzie i urodzie”

pokaz fryzur 2017Dnia 14 grudnia odbył się pokaz fryzur pt. „Przyroda w modzie i urodzie”. Uczennice klas fryzjerskich przygotowały kolekcję fryzur, których dopełnieniem była biżuteria wykonana z naturalnych darów natury takich jak: korale jarzębiny, kasztany, orzechy, mech a nawet pestki dyni.


Pokaz, żyj zgodnie z naturą, został przygotowany w jesiennej scenerii, w której dominowały kolory m.in.: brązu, złota i intensywnej czerwieni.
Nasi młodzi styliści, którzy przygotowywali pokaz musieli zadbać nie tylko o perfekcyjne wykonanie fryzury zgodnej z tematem pokazu, ale również dopasować ją do typu włosów, urody, cech charakteru i kształtu twarzy modelki, ponieważ dobrze dopasowana fryzura to niezmiernie ważny element wyglądu.
Nad pokazem czuwały Panie Danuta Gnap, Liliana Sawaryn i Barbara Lągawa-Dereń, natomiast za dodatki odpowiadała pani Wioletta Lenik.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 189 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin