Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową Drużyn Mieszanych

turniej mikolajkowy 2017Na sali gimnastycznej 6 grudnia 2017 r. w dzień Świętego Mikołaja, młodzież naszej szkoły rywalizowała między sobą w turnieju siatkarskim.

W skład poszczególnych czteroosobowych drużyn wchodziło dwóch chłopaków i po dwie dziewczyny. Chęć wzięcia udziału w rozgrywkach wyraziło aż 10 zespołów, które przybrały sobie przeróżne nazwy. Zawody przeprowadzono systemem grupowym z finałem składającym się z dwóch najlepszych drużyn z poszczególnych grup. Zespoły z drugiego miejsca w grupie rywalizowały z sobą o trzecie miejsce na podium, a zespoły wychodzące z grupy z pierwszego miejsca walczyły o miano zwycięskiej ekipy. Zawody zostały przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego, pana Krzysztofa Gierlasińskiego, Artura Panasia i Wiesława Wójcika przy wsparciu i pomocy Świętego Mikołaja i jego Elfów z Samorządu Uczniowskiego. Uroczystego otwarcia i zamknięcia Turnieju dokonała pani dyrektor Ewa Starowiejska a słodkie, mikołajkowe paczki dla wszystkich drużyn ufundował pan Wiesław Mezglewski – dyrektor Sklepów „S”.
Poniżej przedstawiamy wyniki klasyfikacji zespołowej wraz z oryginalnymi nazwami zespołów:

Nazwa zespołów i klasa

III TF Delta Szwadron Cool Komando Wilków Alfa