„Cześć i Chwała Bohaterom”

1 grudnia 2017 roku młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Krośnie wzięła udział w rockowo - patriotycznym koncercie zatytułowanym „Cześć i Chwała Bohaterom” – poezja patriotyczna w oprawie rockowej.

W Sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Krośnie wystąpił Lider Zespołu CONTRA MUNDUM Norbert „Smoła” Smoliński. Artysta zaprosił młodzież w poetycko-dźwiękową podróż po meandrach polskiej historii. Zaprezentował patriotyczną twórczość wybitnych poetów m.in. Tadeusza Gajcego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Zbigniewa Herberta. Komentarze "Smoły" pomiędzy utworami sprawiły, że koncert Contra Mundum stał się żywą lekcją historii Polski.

>>> fotorelacja z koncertu