Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

„Cześć i Chwała Bohaterom”

1 grudnia 2017 roku młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Krośnie wzięła udział w rockowo - patriotycznym koncercie zatytułowanym „Cześć i Chwała Bohaterom” – poezja patriotyczna w oprawie rockowej.

W Sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Krośnie wystąpił Lider Zespołu CONTRA MUNDUM Norbert „Smoła” Smoliński. Artysta zaprosił młodzież w poetycko-dźwiękową podróż po meandrach polskiej historii. Zaprezentował patriotyczną twórczość wybitnych poetów m.in. Tadeusza Gajcego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Zbigniewa Herberta. Komentarze "Smoły" pomiędzy utworami sprawiły, że koncert Contra Mundum stał się żywą lekcją historii Polski.

>>> fotorelacja z koncertu

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019