Aktualności
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

„Cześć i Chwała Bohaterom”

1 grudnia 2017 roku młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Krośnie wzięła udział w rockowo - patriotycznym koncercie zatytułowanym „Cześć i Chwała Bohaterom” – poezja patriotyczna w oprawie rockowej.

W Sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Krośnie wystąpił Lider Zespołu CONTRA MUNDUM Norbert „Smoła” Smoliński. Artysta zaprosił młodzież w poetycko-dźwiękową podróż po meandrach polskiej historii. Zaprezentował patriotyczną twórczość wybitnych poetów m.in. Tadeusza Gajcego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Zbigniewa Herberta. Komentarze "Smoły" pomiędzy utworami sprawiły, że koncert Contra Mundum stał się żywą lekcją historii Polski.

>>> fotorelacja z koncertu

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.