Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Szkolenie BEAUTY, czyli nauka makijażu

szkolenie makijaz 2017Na przełomie listopada i grudnia br. panie Ewa Długosz – Radoń i Małgorzata Ciereszyńska uczestniczyły w kursie BEAUTY I stopnia we Francuskiej Szkole Wizażu – Stylizacji & Charakteryzacji w Krakowie, w ramach projektu realizowanego przez Urząd Miasta Krosna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, z Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO).


Celem szkolenia było podniesienie kwalifikacji nauczycielek w zakresie kosmetyki kolorowej. Zajęcia obejmowały część teoretyczną i praktyczną, podczas której kursantki na modelkach wykonywały makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny i awangardowy. Zapoznały się również z najnowszymi technikami oraz trendami w makijażu.
Panie prowadzą zajęcia w ramach innowacji „Wizaż i kreowanie wizerunku”, która jest realizowana w klasach technikum usług fryzjerskich oraz przygotowują uczennice do konkursów fryzjerskich. Zdobyte wiadomości wykorzystają podczas swojej pracy i przekażą zainteresowanym tą tematyką uczniom.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin