Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Wycieczka przedmiotowa z biologii

sanepid 2017W dniu 28 listopada została zorganizowana wycieczka przedmiotowa do Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Krośnie dla uczniów klasy II TŻ.

Uczestnicy brali udział w prelekcji pt. "Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu" w ramach programu profilaktycznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych, doprowadzające niejednokrotnie do zakażeń wirusem HIV. Ponadto uczniowie zapoznali się z wyposażeniem Laboratorium Mikrobiologicznego, w którym m.in. przeprowadza się badania produktów spożywczych, dokonuje się oceny jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, wody w kąpieliskach i basenach. Podczas wycieczki uczniowie mogli bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Sanepidu z Sekcji Higieny Żywności i Żywienia oraz Sekcji Higieny Pracy.
Dla przyszłych pracowników branży gastronomicznej była to bardzo wartościowa lekcja z zakresu biologii, mikrobiologii, podstaw żywienia, higieny, zdrowia publicznego oraz sanitarnych podstaw prawnych obowiązujących w zakładach produkcji spożywczej.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.