Szkolenie fryzjerskie

szkolenie fryz 2017Dnia 3 grudnia 2017 r. w Rzeszowie odbyło się szkolenie fryzjerskie z zakresu: koki, upięcia, stylizacje, strzyżenie. Szkolenie prowadzone było przez ambasadora firmy BaByliss PRO Poland Pascala de Los Rios - francuska elegancja prêt-à-porter. W szkoleniu uczestniczyli nauczyciele zawodu fryzjer wraz z uczniami.

Pascal de Los Rios - międzynarodowa gwiazda fryzjerstwa, dwukrotny mistrz Francji i sześciokrotny mistrz Europy w różnych kategoriach fryzjerskich : cięcie, upięcia, pokazy fryzjerskie. Wykładowca w Akademii Piękna w Cannes oraz licznych szkołach fryzjerskich. Właściciel salonu fryzjerskiego na Wybrzeżu Lazurowym. Pracował w wielu krajach : Włochy, Francja, Rosja, Polska, Kazachstan, Ukraina.