Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Szkolenie fryzjerskie

szkolenie fryz 2017Dnia 3 grudnia 2017 r. w Rzeszowie odbyło się szkolenie fryzjerskie z zakresu: koki, upięcia, stylizacje, strzyżenie. Szkolenie prowadzone było przez ambasadora firmy BaByliss PRO Poland Pascala de Los Rios - francuska elegancja prêt-à-porter. W szkoleniu uczestniczyli nauczyciele zawodu fryzjer wraz z uczniami.


Pascal de Los Rios - międzynarodowa gwiazda fryzjerstwa, dwukrotny mistrz Francji i sześciokrotny mistrz Europy w różnych kategoriach fryzjerskich : cięcie, upięcia, pokazy fryzjerskie. Wykładowca w Akademii Piękna w Cannes oraz licznych szkołach fryzjerskich. Właściciel salonu fryzjerskiego na Wybrzeżu Lazurowym. Pracował w wielu krajach : Włochy, Francja, Rosja, Polska, Kazachstan, Ukraina.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.