Aktualności

Aktualności

SZPETNAR CUP

szpetnar cup 2017W ramach promocji i współpracy z gimnazjami z Krosna i okolic, 30 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Szpetnar Cup”.


W pierwszej edycji tych zawodów wzięło udział 5 drużyn, reprezentujących: Gimnazjum Zręcin, Gimnazjum Odrzykoń, Publiczne Gimnazjum z Przybówki oraz Gimnazjum Nr 4 i Gimnazjum Nr 3 z Krosna. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Mecze stały na wysokim poziomie, zarówno sportowym jak i emocjonalnym oraz jak podkreślali uczestnicy i widzowie w duchu „fair play”.

Końcowa kolejność:
I miejsce: Gimnazjum Nr 3 Krosno – 12 pkt, bramki 17-1;
II miejsce: Gimnazjum Zręcin – 9 pkt, bramki 9-5;
III miejsce: Gimnazjum Nr 4 Krosno – 6 pkt, bramki 7-10;
IV miejsce: Publiczne Gimnazjum Przybówka – 1 pkt, bramki 4-12;
V miejsce: Gimnazjum Odrzykoń – 1 pkt, bramki 4-13;

Wszystkie drużyny nagrodzone zostały dyplomami i okolicznościowymi pucharami. Turniej „Szpetnar Cup” zorganizowali nauczyciele wych. fiz. wraz z młodzieżą ZSP Nr 2 przy współudziale Rady Rodziców przy ZSP Nr 2 i Piekarni Marek Kiełtyka.
Zawodnicy każdej ze szkół odnieśli pozytywne wrażenia z turnieju i wyrazili chęć przyjazdu na kolejną edycję. Zapraszamy także inne gimnazja, rywalizacja będzie jeszcze ciekawsza.

Opracował: Artur Panaś

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.