Aktualności
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik” rozstrzygnięty

konkurs cukiernik 2017W dniu 27 listopada odbył się szkolny konkurs o tytuł „Najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik". Przystąpili do niego uczniowie z klasy III ZSZ kształcący się w zawodzie cukiernik.


Konkurs składał z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test zawierający pytania z zakresu przedmiotów zawodowych. Natomiast w części praktycznej musieli wykazać się umiejętnościami manualnym, przygotowując tort zgodnie z tematem przewodnim pt. „ Powiew wiosny”.
Komisja konkursowa oceniając pracę uczniów szczególną uwagę zwracała na :
- organizację i higienę pracy
- zgodność pracy z tematem
- technikę wykonywania wyrobów ciastkarskich
- użyte elementy dekoracyjne
- ocenę organoleptyczną i prezentację wyrobów.
W końcowej klasyfikacji po uwzględnieniu wyników z testu i części praktycznej uczennice: Konior Weronika oraz Sęp Daria otrzymały największą ilość punktów i zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w styczniu w naszej szkole.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.