International English speaking event

english 201727 listopada br. uczennice klasy IV TŻ uczestniczyły w spotkaniu ze studentami z zagranicy, którzy przebywają na PWSZ w ramach programu: Mobilności Erasmus+. Studenci zaprezentowali kulturę, historię oraz kuchnię Hiszpanii, Turcji, Portugalii. Prezentacje prowadzone były w języku angielskim.

Szczególnie ucieszył nas fakt, że jednym z prezentujących swój pobyt na stażu w Chinach był absolwent naszej szkoły – Piotr Dziok – obecnie student drugiego roku filologii angielskiej.
To kolejny dowód na to, że nasza szkoła jest miejscem, w którym nauczanie odbywa się na wysokim poziomie i otwiera drogę do dalszej edukacji.