Aktualności
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP

Śląski Festiwal Fryzjerski

festiwal fryzjerski 2017Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pokazach fryzjerskich podczas Targów Fryzjerskich, które odbyły się 26.11.2017 r. w Katowicach.


Dzięki uczestnictwu w tak dużej imprezie branżowej o zasięgu ogólnopolskim uczniowie klas fryzjerskich mają idealną okazję do poszerzenia swoich umiejętności zawodowych, ucząc się od najlepszych stylistów, korzystają z porad i poznają nowe, innowacyjne produkty i techniki fryzjerskie.
Wśród najważniejszych festiwalowych wydarzeń nie sposób pominąć wyjątkowo atrakcyjnej w tym roku fryzjerskiej sceny edukacyjnej – Edu Stage, na której od strony technicznej można było wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności fryzjerskie, przyglądając się prezentacjom „krok po kroku” poprowadzonym przez tej klasy autorytety jak Akademia Maniewski, Pivot Point, Paweł Dudek, Damian Duda, Cyrulik Śląski, przez stylistów marki Elegance, Centrum Kreowania Wizerunku „Cztery Pory Roku”, a także Mario Mayera oraz Iwonę Ostrowską.
Festiwal Hair Fair to wielkie święto fryzjerów - wyjątkowe wydarzenie w branży - tworzone z roku na rok z coraz ciekawszym programem, coraz aktywniejszym udziałem w świecie fryzjerstwa polskiego jak i zaproszonych stylistów z zagranicy.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.