Spotkanie z marką Sylveco

sylveco 2017Uczniowie klas II i III kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich mieli możliwość zapoznać się bliżej z marką kosmetyczną Sylveco. Jest to firma z Podkarpacia, produkująca preparaty kosmetyczne tylko na bazie składników pochodzenia naturalnego.

Zajęcia odbyły się w dwóch turach. Pierwsze miały charakter czysto teoretyczno – pokazowy, drugie były teoretyczno – praktyczne. Uczniowie zapoznali się nie tylko z asortymentem kosmetyków Sylveco, ale mogli również sami na własnej skórze poznać działanie i możliwości preparatów kosmetycznych.
Bardzo dziękujemy pani Izabeli Janiec - przedstawicielce marki Sylveco - za poświęcony czas i zaangażowanie włożone w zajęcia prowadzone z naszymi uczniami. Mamy nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie się prężnie rozwijała.