Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

oferta

barometr zawodow

Spotkanie z marką Sylveco

sylveco 2017Uczniowie klas II i III kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich mieli możliwość zapoznać się bliżej z marką kosmetyczną Sylveco. Jest to firma z Podkarpacia, produkująca preparaty kosmetyczne tylko na bazie składników pochodzenia naturalnego.


Zajęcia odbyły się w dwóch turach. Pierwsze miały charakter czysto teoretyczno – pokazowy, drugie były teoretyczno – praktyczne. Uczniowie zapoznali się nie tylko z asortymentem kosmetyków Sylveco, ale mogli również sami na własnej skórze poznać działanie i możliwości preparatów kosmetycznych.
Bardzo dziękujemy pani Izabeli Janiec - przedstawicielce marki Sylveco - za poświęcony czas i zaangażowanie włożone w zajęcia prowadzone z naszymi uczniami. Mamy nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie się prężnie rozwijała.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 405 gości oraz 0 użytkowników.