Święto Niepodległości 2017 na sportowo

11 listopada sport 201711 listopada to dzień, w którym również sportowcy świętują rocznicę odzyskania niepodległości. W Krośnie odbył się XXI Bieg Niepodległości na dystansie 7 km i IV Krośnieńskie Zawody Nordic Walking, gdzie rywalizowano na 5 km trasie. Tak jak w ubiegłych latach, również w tegorocznej edycji nasza Szkoła miała swoich reprezentantów.

W biegu wystartował p. Artur Panaś (nauczyciel wych. fiz.), a w marszu Nordic Walking p. Krzysztof Gierlasiński (nauczyciel wych. fiz.) oraz uczennice: Klaudia Drzyzga (II TŻ), Izabela Baran (I TF), Magdalena Stec (I TF), Monika Kielar (I TF) i Natalia Wiśniowska (I TF). Klaudia i Izabela stanęły na podium, zajmując odpowiednio II i III miejsce. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i biało – czerwone koszulki, w których mogli godnie zaprezentować swój patriotyzm.