Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Europejski Turniej Piłki Siatkowej

europejski turniej siatka 2017W ramach podsumowania projektu „Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe – staże zagraniczne” w dniu 8 listopada 2017 r. w sali gimnastycznej ZSP nr 2 odbył się turniej piłki siatkowej. W zmaganiach sportowych zmierzyły się drużyny reprezentujące kraje, w których młodzież odbywała staże tj. Hiszpanię, Portugalię, Włochy oraz drużyna reprezentująca Polskę.


Emocji nie brakowało, o końcowej klasyfikacji zadecydował przebieg ostatniego meczu.
Faworyt rozgrywek, drużyna reprezentująca Polskę, przegrywając 2:1 mecz z Włochami, uplasowała się na II miejscu, drużyna reprezentująca Włochy na miejscu III, a nieoczekiwanie zwycięstwo w turnieju przypadło drużynie reprezentującej Portugalię.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za ogromne zaangażowanie, ambitną grę, wspaniałą sportową atmosferę, walkę do ostatniego punktu, ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody, nauczycielom wychowania fizycznego p. Krzysztofowi Gierlasińskiemu, p. Wiesławowi Wójcikowi, p. Arturowi Panasiowi, p. Hubertowi Wilkowi za zorganizowanie i przeprowadzenie turnieju.
Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 listopada 2017 r. podczas uroczystości podsumowującej projekt „Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe – staże zagraniczne”, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 319 gości oraz 0 użytkowników.