Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

Europejski Turniej Piłki Siatkowej

europejski turniej siatka 2017W ramach podsumowania projektu „Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe – staże zagraniczne” w dniu 8 listopada 2017 r. w sali gimnastycznej ZSP nr 2 odbył się turniej piłki siatkowej. W zmaganiach sportowych zmierzyły się drużyny reprezentujące kraje, w których młodzież odbywała staże tj. Hiszpanię, Portugalię, Włochy oraz drużyna reprezentująca Polskę.


Emocji nie brakowało, o końcowej klasyfikacji zadecydował przebieg ostatniego meczu.
Faworyt rozgrywek, drużyna reprezentująca Polskę, przegrywając 2:1 mecz z Włochami, uplasowała się na II miejscu, drużyna reprezentująca Włochy na miejscu III, a nieoczekiwanie zwycięstwo w turnieju przypadło drużynie reprezentującej Portugalię.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za ogromne zaangażowanie, ambitną grę, wspaniałą sportową atmosferę, walkę do ostatniego punktu, ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody, nauczycielom wychowania fizycznego p. Krzysztofowi Gierlasińskiemu, p. Wiesławowi Wójcikowi, p. Arturowi Panasiowi, p. Hubertowi Wilkowi za zorganizowanie i przeprowadzenie turnieju.
Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 listopada 2017 r. podczas uroczystości podsumowującej projekt „Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe – staże zagraniczne”, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.