„KANAPKO TY MOJA”

kanapko 2017Pod takim tytułem odbył się w naszej szkole w dniu 6 i 8 listopada br. pierwszy konkurs na najładniejszą i najsmaczniejszą kanapkę. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas pierwszych (I K/W i TŻ) dla których była to okazja do pierwszej szkolnej rywalizacji.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie kanapek i nadanie im ciekawych, oryginalnych nazw. Wykonane przekąski podlegały ocenie przez jury oraz degustacji przez koleżanki
i kolegów. Zawodnicy mieli do dyspozycji bogaty asortyment produktów: od wędlin, ryb,
jaj i serów przez warzywa, zioła oraz rozmaite dodatki. Kanapki były smaczne i oryginalne, a ich autorzy wykazali się pomysłowością, kreatywnością i poczuciem smaku.
Po burzliwej naradzie jury uznało, że dla zawodników był to konkursowy debiut, dlatego wszystkim przyznano wyróżnienia oraz drobne upominki. Konkurs zorganizowała pani Agnieszka Gonet.

Oda do kanapki

dobrze mieć Cię znów przy sobie
bo bez Ciebie nic nie zrobię
Ty mi wciąż przywracasz siły