Aktualności

Serce branży beauty bije w Krakowie

targi krakow 2017Dnia 4 listopada br. uczniowie kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich wspólnie z opiekunami p. Ewą Długosz – Radoń i p. Małgorzatą Ciereszyńską uczestniczyli w 36 Kongresie i Targach Kosmetycznych LNE w Krakowie.


Targi dały możliwość zapoznać się nie tylko z nowinkami z branży kosmetyki pielęgnacyjnej, ale również pozwoliły z bliska przyjrzeć się pracy makijażystów oraz manikiurzystów. W trakcie Targów odbywały się bowiem pokazy zabiegów pielęgnacyjnych, a także zdobienia paznokci różnymi technikami, makijażu scenicznego, fotograficznego i permanentnego.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

cech

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

katrin