„Serce na dłoni”

jedlicze krew 2017W piątek 27 października 3 uczennice z naszej szkoły: Kamila Mosoń, Nikol Barlik i Weronika Korfanty wraz z opiekunem SKHDK PCK Agatą Betlej uczestniczyły w obchodach XV-lecia Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Uczennice naszej szkoły za bezinteresowne oddawanie krwi otrzymały statuetkę „Serce na dłoni”. Podziękowanie otrzymał również opiekun SK HDK PCK. Statuetki wręczali: Senator Rzeczypospolitej Polskiej Alicja Zając, Starosta Powiatu Krośnieńskiego Jan Juszczak oraz Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Krośnie lek. med. Władysław Tlałka.

Dyrekcja szkoły oraz opiekun SKHDK PCK serdecznie gratuluje nagrodzonym uczniom i dziękuje im za wspaniały dar jakim jest dzielenie się cząstką siebie – za bezinteresowne oddawanie krwi życząc dalszego propagowania idei krwiodawstwa.